Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pozitii: 10 Tara: Anglia (Marea Britanie) Oras: Peste Tot In Uk Tip post: Full time Beneficii: Cazare,masa Salariu: 1000 - 2000 lire Descriere job Contracte in UK cu plata 6.08GBP/hr, combinate cu cursuri NVQ level 2 Customer Service. Contract: 12 luni Post: HoReCa (in special food and beverage) Cazare: oferita de companie contra cost (maxim 75GBP/sapt) Mancare: oferita de companie Avantaj: dupa 12 luni obtineti diploma+ drept de munca fara restrictii Beneficii suplimentare: 1 saptamana de cazare la sosirea in UK inclusa in costul cursurilor Program ideal pentru cupluri

Cerinte

Plecarile se fac imediat, interviurile se organizeaza la cerere! Engleza: conversational Fara limita de varsta Experienta minim 6 luni in HoReCa Testimoniale, parerile clientilor le gasiti pe pagina noastra de facebook.com/brgwork.ro sau pe blogul nostru BRGwork este agentie de recrutare cu peste 6 ani experienta in domeniu. Costurile, etapele si alte detalii sunt incluse pe site-ul nostru la rubrica Career- NVQ Level 2