Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EXCLUSIV STUDENTI LA ZI CU VARSTA PANA IN 29 DE ANI!! DACA NU INDEPLINITI ACESTE CRITERII VA RUGAM NU APLICATI! Ultimele inscrieri pentru Work and Travel SUA! Mai sunt doar cateva locuri disponibile pentru care ai putea aplica! Contracte in SUA pentru studenti prin programul Work and Travel USA pentru perioada estivala ( in perioada vacantei de vara). Ce ar insemna pentru tine o experienta la vara in SUA, platita cu 12$/hr sau 700$/sapt? Organizam interviuri IMEDIAT pentru SUA!!Ultimele saptamani pentru jobs in country clubs, restaurants, amusement parks and so on! Cere lista completa pe email. Pasii e inscriere: - sustineti interviul cu BRGwork. Email azi daca vrei sa ai locul asigurat! Lasa un email cu:nume, telefon, an de studiu, varsta! - achitati 750ron, tva inclus, pregatiti actele si gata! Aveti acces la job-urile disponibile. - restul costurilor se achita in colaborare cu BRD (detalii pe site, va rugam cititi conditiile de colaborare) Nu ai bani? E okey, ACUM te poti inscrie cu doar 200RON, tva inclus. Primesti job (DAR nu ai acces direct la jobs), iar restul costurilor le suporti doar dupa ce ai primit job si ti s-a aprobat creditul BRD.

Cerinte

Cerinte: Student(a) la zi indiferent de anul de studiu si forma de invatamant (facultate, master sau doctorat) Maxim 29 de ani (neimpliniti pana in august 2011) Peste 30, 000 studenti au participat in programul asta din 2000 si pana in prezent (informatie Ambasada USA) Important!!! 25$ reducere per prieten! Si sunteti plasati impreuna! 99% vize emise studentilor BRGwork Ce ai de facut? Viziteaza site-ul nostru si solicita un interviu folosind datele de contact.