Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Posturile disponibile sunt de: ospatari, bucatari, barmani, casieri, bell-boy, receptioneri hotel, receptioneri spa, instructor fitness si aerobic, maseouri, cosmeticieni, coafori. Se admit si cupluri! Se ofera: - contract pe minimum 2 ani - asigurari de sanatate - 1-2 mese pe zi in cazul celor ce lucreaza in restaurante si cluburi - perspective de prelungire a contractului si de marire a salariului - toata logistica necesara, de la preluarea de la aeroport, formalitatile de cazare si toate formalitatile birocratice. Alte informatii: Contractul se semneaza cu angajatorul din Singapore In prima faza, candidatul trebuie sa prezinte copie dupa pasaport si CV cu fotografie bust si full body. Firma asigura: - asistenta in pregatirea documentelor si aranjarea interviurilor. - un pachet de orientare in Singapore, ce contine: -ridicare de la aeroport si ghidare catre cazare -pachet de orientare cu informatii despre Singapore -ghidare si asistenta in deschiderea unui cont bancar -asistenta in stabilire si privind documentele de munca -asistenta in aranjamentele privind cazarea -asistenta/urmarire constanta -medierea confliectelor -reinoire si terminare VISA -repatrierea angajatilor

Cerinte

Cautam oameni motivati, pasionati, care dau dovada de punctualitate, seriozitate si atitudine pozitiva pentru a lucra in hoteluri si restaurante selecte din Singapore. Conditii de eligibilitate: - varsta de maxim 30-35 de ani - aspect placut si ingrijit - studii superioare absolvite si experienta de minim 2 ani sau liceu de specialitate cu experienta de 5-7 ani - limba engleza fluent (B2-C1)

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala