Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Ansa Jobs Srl recruteaza personal cu experienta in domeniul hotelier pentru Marea Britanie. Pozitii vacante: - Bucatari: salarizarea 1400lire- 1800 lire/luna - Ajutor bucatar: salarizarea 1000 lire/luna - Ospatari: salarizarea 1200-1400 lire/luna - Barmani: salarizare 1200-1400 lire/luna - Receptionist: salarizare 1200 lire/luna - Night porter : salarizare 1000-1200 lire/luna Cazarea se asigura contra cost, aprox. 40 lire/saptamana, dar pe anumite pozitii cazarea este asigurata gratuit in blocul staff. Se lucreaza 6 zile /saptamana, 9 ore/zi Se accepta doar persoane vorbitoare de limba engleza la nivel conversational si cu experienta in domeniu hotelier. Locurile de munca sunt garantate, iar persoanele selectate vor pleca la munca cu contract legal.

Cerinte

Costuri si procedura: - taxa de interviu 100 lei - nerambursabila(se achita pentru interviul de limba engleza cu reprezentant Ansa si numai de catre persoanele acceptate de noi in urma interviului. Interviul are loc telefonic/skype/la sediul firmei. - taxa de procesare dosar 350 euro (se achita la semnarea contractului de mediere si blocarea locului in vederea procesarii dosarului si a inceperii procedurilor in vederea angajarii). - taxa de plasare 300 euro (se achita din primele doua luni din salariu in UK sau in Irlanda) Cine poate aplica la aceasta oferta: - persoane pentru domeniu hotelier/restaurant/catering pentru a lucra in Irlanda/UK, cu experienta buna in acest domeniu/ cu experienta limitata sau fara experienta - limba engleza nivel bun, conversational, obligatoriu - sanatos, apt de munca, fara cazier - varsta intre 21-55 ani, femei si barbati - Persoanele care nu au experienta sau cu experienta foarte limitata in domeniul hotelier/resturant sunt rugate sa aplice la oferta noastra de General Assistant.