Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Va oferim oportunitatea de a lucra pe perioada verii anului 2011 in Cipru prin programul Hospitality Cyprus 2011. Inscrierile pentru pozitiile urmatoare incep cu data de 01 Octombrie 2010. Interviul direct cu angajatorii va avea loc in luna Februarie 2011. Pozitii vacante: * - instructori fitness, instructori tennis * - Ospatari, ospatarite, barman, barmanita, * - Bucatari, ajutor bucatar * - receptionisti, * - cameriste * - lifeguard, salvamar piscina * - maseur, maseuza * - technicieni, electricieni, zugravi, gradinari * - bellboy, paznic noapte , portar * - Animatori Hotel * - Animatori Copii * + alte pozitii in magazine(vanzator, relatii clientii etc) Prin programul Hospitality Cyprus 2011 Garantam: Salarizarea minima este de 600 Euro /luna. Cazare si masa asigurate.(doua mese pe zi) Mai multe detalii despre postul care va intereseaza pot fi trimise la cerere pe email. Locatii de munca: Larnaca, Ayia Napa, Paphos, Protaras, Limassol,Nicosia. Perioda: Contract de munca pe o perioada intre 3 luni si 12 luni. Contractele de munca pot incepe din luna: Aprilie, Mai , Iunie, Iulie. De asemenea exista posibilitatea ca un contract de munca sa fie pe eprioada de 1 an si sa inceapa oricand in timpul anului, inclusiv iarna.

Cerinte

Cerinte: La acest program pot aplica personele care: * - au varsta intre 18 - 45 ani * - au cunostinte de nivel cel putin conversational de limba engleza, * - nu au cazier judiciar. * - este necesara experienta pentru pozitia pentru care aplicati. Costuri: 1. Taxa de procesare a dosarului: 180 Lei (TVA inclus) 2. Taxa de program (se plateste la semnarea contractului de munca): 950 lei ( TVA inclus)