Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferte locuri de munca Grecia Locurile de munca sunt in domeniul hotelier in hoteluri de 3, 4 si 5 stele, baze sportive, restaurante pe insule precum Creta, Kos, Mykonos,Zakynthos, Corfu, Samos, Naxos etc. Pozitiile pe care se poate pleca sunt: Receptionist, hostess, bucatar, ajutor de bucatar, sofer, instructor de aerobic, barmani/barmanite , ospatari/ospatarite , salvamar, animatori hotel , babysitting etc. Ce include programul: * salarizare minim 600 Euro / luna * masa gratuita - 3 mese pe zi * cazarea gratuita - maxim 2 persoane in camera * suport permanent 24h din 24 pe toata perioada derularii programului Durata programului: Programul se desfasoara intre lunile aprilie - octombrie. Data de incepere poate fi din luna Aprilie ,Mai ,Iunie ,Iulie, August. Durata minima de contract este de 3 luni.

Cerinte

HOSPITALITY GREECE este un program de munca pentru persoane cu varsta intre 18 si 45 ani , care nu sunt studente, pe una dintre insulele grecesti! La acest program pot aplica toti candidatii: * care au varsta intre 18 si 45 de ani * au cunostinte de nivel cel putin conversational de limba engleza * experienta pentru pozitia aleasa * fara cazier judiciar * flexibili si doritori de o experienta unica pe una din insulele grecesti Numai persoanele din Romania pot participa!