Detalii loc de munca

Descrierea jobului

FARA COMISION! JOB-URI GRECIA! New Time Recruitment,selecteaza in vederea angajarii in Grecia si Cipru pentru urmatoarele posturi: • OSPATAR(fete/baieti) • BARMAN • BUCATAR • AJUTOR BUCATAR • MENAJ BUCATARIE • RECEPTIONER • BELL-BOY • CAMERISTA • ANIMATORI(kids entertaiment) • SALVAMAR BENEFICII: • Contract de munca legal pe perioada determinata • Asigurare legala U.E. cu formular E111,valabila la societatea de asigurari Greek IKA pe perioada contractului • Salarii cuprinse intre 500 euro si 700 euro net (plus tips in cazul anumitor posturi) • Cazare(camera in comun cu alti participanti) • Masa (3 mese/zi pe toata perioada contractului) • Program de lucru:9ore/zi,6zile/saptamana • Transport asigurat la terminarea si respectarea contractului COSTURI PROGRAM: • Transport catre locul de munca (la alegere bilet de avion sau autocar) • Taxa de program 70 lei la semnarea contractului de munca cu angajatorul • New Time Recruitment nu percepe comision de la candidat sau oricare alta taxa ascunsa Numere telefon: -0785635671 / 0754621731 / 0729369288 / 0729369486 E-mail: contact@newtimerecruitment.ro

Cerinte

CERINTE: • Varsta cuprinsa intre 18 si 35 ani • Experienta in domeniul selectat • Cunoasterea limbii engleze(nivel mediu/avansat) • Cazier judiciar fara antecedente • Seriozitate,perseverenta si flexibilitate

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala