Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam tinere talente sau pur si simplu fete fara experienta ce doresc sa evolueze in lumea televiziunii, pe care le vom sustine in ascensiunea carierei, tratandu-le cu seriozitate. Oferim job-uri in cazul diverselor emisiuni si productii cinematografice ca asistente tv / hostesse, targuri, conferinte si expozitii, saloane auto si moto, pictoriale si sedinte foto in revistele glossy ale momentului, colaborari cu agentii de modelling din strainatate, cataloage pentru haine si incaltaminte, prezentari de moda si multe altele.Pentru imagini, sfaturi si trucuri accesati : http://blog.onvogue.ro/?p=1607 respectiv: http://www.facebook.com/pages/On-Vogue/201473877484?sk=wall

Cerinte

- inteligenta, spontana, cu dorinta de a-ti contrui o cariera in televiziune sau in lumea filmului - aspect fizic placut, prezenta agreabila - inaltime minima 1,60m - dorinta si disponibilitate de a face cariera in show-biz, televiziune - sociabila, dinamica, cu atitudine pozitiva si nu in ultimul rand serioasa - abilitati de comunicare