Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pozitiile sunt de ospatari, barmani, bucatari si receptioneri. Responsabilitati In functie de post: – Servirea clientilor - Ridicarea notei de plata - Prepararea felurilor de mancare - Ajutorul in cadrul bucatariei - Intampinarea clientilor - Gestionarea rezervarilor, a e-mailului si a telefonului Informatii suplimentare : - locatiile sunt hoteluri si restaurante din Anglia si insula Jersey - Cazarea poate fi asigurata contra cost, gratuit sau este asigurata asistenta pentru cazarea in vecinatate -masa poate fi asigurata in timpul programului de lucru, dar nu este o regula si depinde in totalitate de angajator -programul de lucru este de 8 ore/zi, 5-6 zile pe saptamana -salariul incepe de la 8 euro/ ora, in functie de pozitie -data de inceput : cel mai curand februarie 2012, in functie de pozitie. Plasarea se face pentru o perioada intre 3 si 8 luni.

Cerinte

Candidatul Ideal: - Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat - Experienta anterioara constituie un real avantaj - Prezenta placuta, dorinta de munca, abilitati de comunicare