Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Acest program este destinat studentilor si tinerilor cu varsta peste 18 ani, care doresc sa aiba o experienta inedita. Ce ofera programul? - oferte de munca in domeniul hospitality (bar/restaurant/hotel) - Contracte de munca de minim 3 luni de zile - salariul este cuprins intre 400 si 550 EURO - cazarea si masa sunt asigurate GRATUIT de angajator Pozitii disponibile: - Ospatar/Ospatarita - Camerista - Salvamari - Kitchen help - Bucatari - Ajutor bucatar - Bell Boy Beneficiile programului: -Un job atractiv, asigurat printr-un contract de training; -Cazare si masa, oferite de angajator; - Suport gratuit 24/24 inainte de plecare si pana la revenirea in tara; -Imbunatatirea limbii engleze si invatarea unei alte limbi -Dobandirea unei experiente de munca internationale

Cerinte

Pentru a putea participa la acest program trebuie doar sa vorbesti limba engleza la nivel conversational si sa ai un minim de experienta in domeniul hospitality.