Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Va oferim oportunitatea de a lucra legal cu contract de munca in restaurante și hoteluri din Grecia pentru vara anului 2013. Pozitii vacante: - Ospatari, ospatarite, barman, barmanita, - Ajutor bucatar/kitchen porter - cameriste - bellboy, paznic noapte , portar - laundry boy, pool boy Angajatorii oferă: Contract de munca legal Salarii intre 480 - 800 euro net/luna Cazare si masa asigurate Locatii - Insulele: Rhodos, Kos, Creta, Mykonos, Thasos, Zakynthos Corfu, etc. Contractele de munca pot începe din luna Iunie și se semnează pe minim 3 luni. Plecările sunt sigure și se fac la scurt timp după semnarea contractului de munca!! Va oferim suport permanent pe toată durata contractului de munca!

Cerinte

Pot aplica personele care: - au varsta intre 20 - 30 ani - au cunostinte de limba engleza la nivel conversațional - este necesara experienta pentru pozitia pentru care aplicați. * Pot aplica și cetățenii din Rep. Moldova care au C.I de Romania Costuri: 1. Taxa de procesare a dosarului: 30 Euro (TVA inclus) 2. Taxa de mediere : 150 - 225 Euro(se plateste la semnarea contractului de munca și variază în funcție de durata contractului) * Pentru studenți taxa este de 150 euro (TVA inclus)