Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

PLECARI URGENTE IN GERMANIA SI AUSTRIA IN LUNA NOEMBRIE PENTRU CUPLURI ,GRUPURI ,BARBATI SI FEMEI IN URMATOARELE DOMENII :AGRICULTURA 37 DE LOCURI ,MENAJ FIRME 43 DE LOCURI ,FABRICI 58 DE LOCURI ,FERME DE PORCI 20 DE LOCURI ,VULCANIZATORI 13 LOCURI ,MECANICI AUTO 7 LOCURI ,CONSTRUCTII 65 DE LOCURI ,DOMENIUL HOTELIER 33 DE LOCURI ,INGRIJIT VARSTNICI 10 LOCURI ,ETC.SUNTEM ACREDITATI DE ITM ,DE 4 ANI PE PIATA DIN ROMANIA.CEREM SO OFERIM SERIOZITATE.

Cerinte

PLECARI URGENTE IN GERMANIA SI AUSTRIA IN LUNA NOEMBRIE PENTRU CUPLURI ,GRUPURI ,BARBATI SI FEMEI IN URMATOARELE DOMENII :AGRICULTURA 37 DE LOCURI ,MENAJ FIRME 43 DE LOCURI ,FABRICI 58 DE LOCURI ,FERME DE PORCI 20 DE LOCURI ,VULCANIZATORI 13 LOCURI ,MECANICI AUTO 7 LOCURI ,CONSTRUCTII 65 DE LOCURI ,DOMENIUL HOTELIER 33 DE LOCURI ,INGRIJIT VARSTNICI 10 LOCURI ,ETC.SUNTEM ACREDITATI DE ITM ,DE 4 ANI PE PIATA DIN ROMANIA.CEREM SO OFERIM SERIOZITATE.


Joburi similare