Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - germania

Descrierea jobului - Germania

PLECARI URGENTE IN GERMANIA SI AUSTRIA IN LUNA NOEMBRIE PENTRU CUPLURI ,GRUPURI ,BARBATI SI FEMEI IN URMATOARELE DOMENII :AGRICULTURA 37 DE LOCURI ,MENAJ FIRME 43 DE LOCURI ,FABRICI 58 DE LOCURI ,FERME DE PORCI 20 DE LOCURI ,VULCANIZATORI 13 LOCURI ,MECANICI AUTO 7 LOCURI ,CONSTRUCTII 65 DE LOCURI ,DOMENIUL HOTELIER 33 DE LOCURI ,INGRIJIT VARSTNICI 10 LOCURI ,ETC.SUNTEM ACREDITATI DE ITM ,DE 4 ANI PE PIATA DIN ROMANIA.CEREM SO OFERIM SERIOZITATE.

Cerinte

Arata anuntul si prietenilor tai