Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Job specific firmelor de contabilitate Introducerea corecta a facturilor in programul de contabilitate Mediu de lucru placut, central, conditii deosebite. Firma membra CECCAR. Organizare cerinte de evidenta contabila si de contabilitate, monitorizare venituri si cheltuieli, pregatire in mod corespunzator plati catre parti terte si autoritati, actualizare in toate cerintele fiscale si legale, respectarea normelor stabilite de legislatie, identificare solutii bune de finantare, gestionare contracte de munca, etc

Cerinte

-experienta minim 5 ani dar cu bune cunostinte teoretice de contabilitate -cunostinte sau aptitudini utilizare program contabilitate Ciel, Master Cont -cunostinte PC, Excell, Word -persoana analitica si ordonata - foarte important - atenta la detalii, cu dorinta de a invata -capacitatea de organizare a propriei munci, punctualitate, rigurozitate -responsabilitate, disponibilitate program prelungit cand este cazul -va mentine relatia cu institurii ale statului, abilitati comunicare -capacitate de a lucra cu termene limita.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate