Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza KEY ACCOUNT MANAGER ACCESORII AUTO in Bucuresti. - promovarea si vanzarea produselor companiei: accesorii auto, in special lubrifianti; - prospectarea pietei pentru atragerea de noi clienti; - mentinerea clientilor actuali si dezvoltarea portofoliului de clienti; - cresterea vanzarilor in zona desemnata; - monitorizarea datoriilor si cooperarea la colectarea lor; - intocmirea rapoartelor de activitate. Beneficii: - salarizare atractiva; - masina si telefon mobil; - posibilitatea de perfectionare si dezvoltare profesionala. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- studii superioare finalizate; - minim 1-2 ani experienta in vanzari (experienta in vanzari in domeniul auto reprezinta un avantaj); - permis de conducere categoria B; - capacitatea de a lucra in echipa; - persoana cu initativa si perseverenta; - persoana comunicativa, cu bune abilitati de negociere si relationare cu clientii; - rezistenta la stres.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate