Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza KEY ACCOUNT MANAGER IT DISTRIBUTIE in Bucuresti, salariu: negociabil. Detaliile ofertei: Departament: Vanzari Tipul ofertei: Full Time Durata contractuala: Nedeterminata Locul ofertei: Bucuresti Posturi disponibile: 1 Salariu: negociabil Data postarii anuntului: 25.03.2013 Data limita de aplicare: 24.04.2013 Descrierea postului: -dezvoltarea si mentinerea relatiei cu clientii din Romania; -mentinerea si dezvoltarea relatiei cu partenerii; -prospectarea si analiza pietei de profil: preturi, indicatori de vanzari, etc.; -realizarea planurilor de vanzari; -cresterea vanzarilor si atragerea de noi clienti; -participare activa la procesul de vanzare alaturi de distribuitori; -efectuarea de vizite directe la clienti; -oferirea de consultanta partenerilor (training-uri, demo-uri, vizite comune); -dezvoltarea nationala a retelei de parteneri si a programului de loializarea a acestora. Beneficii: - salarizare atractiva; - asigurare medicala; - training-uri; - posibilitati reale de promovare si dezvoltare personala si profesionala. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Cerintele postului: - CUNOSTINTE AVANSATE DE LIMBA ENGLEZA; - studii superioare finalizate; - minim 5 ani experienta de lucru in vanzari; - realizari semnificative in plan profesional.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate