Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza KEY ACCOUNT MANAGER IT SALES NOTE-PC, in Bucuresti - prospectare in vederea dezvoltarii portofoliului de clienti si a cresterii vanzarilor; - asimilarea informatiilor tehnice despre produse, proceduri, strategia de piata, obiectivele de business; - negocierea unor campanii de promovare eficiente impreuna cu clientii; - monitorizarea si analizarea pietei de profil alaturi de Product Manager; - estimarea vanzarilor lunare si identificarea de solutii pentru produsele cu flux ridicat; - colaborarea cu celelalte departamente; - realizarea de rapoarte privind previziunile de vanzari in scopul indeplinirii indicatorilor de performanta. Beneficii: - pachet salarial atractiv; - asigurare medicala; - training-uri; - posibilitati reale de promovare si dezvoltare personala si profesionala. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- CUNOSTINTE AVANSATE DE LIMBA ENGLEZA; - studii superioare finalizate; - minim 5 ani experienta de lucru in ITC (3 ani pe o pozitie similara constituie avantaj); - permis de conducere; - cunostinte tehnice; - abilitati de negociere si capacitate de decizie; - orientare catre rezultat si solutionarea problemelor; - capacitate de a lucra sub presiune; - abilitati de lucru in echipa si relationare.