Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati EBC Interim recruteaza o persoana pentru pozitia key account manager. Clientul pentru care recrutam este o companie privata, specializata in furnizarea de solutii complexe de procesare automata a datelor, documentelor si corespondentei, comunicare personalizata, conversie electronica a documentelor fizice si arhivare electronica precum si solutii si activitati conexe adaptate cerintelor specifice ale companiilor care activeaza pe piata romaneasca. Planul de evolutie in primul an: 1. calitativ (primele 2 luni) - va fi etapa de invatare in care candidatul se va familiariza cu politica firmei si modul de lucru 2. cantitativ (pana in luna a 5a) - candidatul va primi dosarele clientilor si va incepe sa ii cunoasca si sa analizeze potentialul lor de dezvoltare 3. executie (de la a 6a luna) - candidatul isi va pune strategia comerciala la punct, va comunica de ce anume are nevoie pentru a-si atinge targetul si va propune bugetul necesar (care este negociabil).

Cerinte

Cerinte Candidatul ideal: - Minim 3 ani experienta ca key account (asistent sau manager) - Experienta intr-o multinationala constituie un avantaj - Experienta si rezultate pe piata IT (de demonstrat minim 1 proiect 4 - 500.000 euro) - Portofoliu de clienti - Limba engleza la nivel avansat (inteles/scris/vorbit) - Spirit antreprenorial - Persoana serioasa, cu prestanta - De preferat persoana nefumatoare Beneficii Oferite - Salariu +/- 1000 euro net - Bonusuri trimestriale si bonusuri la target - Masina, telefon si laptop