Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Business Activ Consult recruteaza KINETOTERAPEUT Germania Loc de munca: Kinetoterapeut Locatie: Germania Conditii de selectie: - Diplomă de licenta/master in Kinetoterapie - Se pot inscrie si cei care nu au experienta - Cunsotinte de limba germana Oferta: - Data de incepere cat mai repede posibil - Perioada contractului 1 an de zile , cu posibilitate de prelungire, - Salariul de baza 1000 euro la care se adauga bonusuri in functie de pacientii pe care ii aveti pe zi. - Cazare asigurata de catre angajator dar platita de catre candidat - Asigurare medicala,