Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma noastra recuteaza Kineoterapeuti.Pentru aplicare candidatii trebuie sa aiba in vedere: -experienta in domeniul afectiunilor digestive si reumatologice de asemena masaj,masaj ventral,lombarecol ulterin si dorsal.Acestea vor primi asistenta si formare profesionala cu privire la modalitatile de tratamente pe care le folosim cu precadere pentru bolile intestinale inflamatorii cronice,boala lui chrom,diverticularea calorica,etc. Persoanele selectate vor fi anuntate telefonic sau prin e-mail

Cerinte

Permis de conducere : categoria B: minim o luna Limba straina: Franceză: Avansat Persoanele trebuie sa fie dornice de munca,fara antecedente penale,flexibile care sa stapaneasca un nivel de lb franceza conversational mediu-avansat vorbit si scris. Angajarea se face in sistem detasare printr-o firma colaboratoare de munca temporara. Cazare(inclusiv plata utilitatilor)asigurare medicala,medicina muncii gratuita si transportul de la cazare la locul de munca si invers. Programul de lucru este de Luni-Vineri un cuantum de 35 h pe saptamana.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala