Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Poziţii: 20 Ţara: Franta Tip post: full time Experienţă: minim 1 an Salariu: 1400- 2000 euro/luna Se acceptă CV în limba: romana sau franceza Descriere job: Ca membru al echipei profesionale, stabileste planul de tratament specific, obiectivele specifice, programul de lucru, locul ai modul de desfasurare în vederea educarii sau reeducarii unor deficiente, prevenirea sau recuperarea unor dizabilitati ca urmare a unor boli, leziuni sau pierderea unui segment al corpului; Utilizeaza tehnici, exercitii, masajul, aplicatii cu gheata, apa si caldura, electroterapia, laserterapia si procedee conform conduitei terapeutice si obiectivelor fixate; Stabileste necesarul de echipament si se implica în procurarea acestuia; Evalueaza si reevalueaza în timp progresele facute de pacient; adapteaza planul de tratament în functie de evolutia pacientului; Se implica în perfectionarea continua a activitatii de recuperare kinetica;

Cerinte

Cerinţe job: ● Studii de specialitate ( diploma de kinetoterapeut recunoscuta de Ministerul Sanatatii) ● Certificat de conformitate eliberat de Ministerul Sanatatii ● Certificat de limba franceza (tip DELF, nivel B1) Oferta job: ● Salariu atractiv (se stabileste impreuna cu angajatorul, in functie de experienta)