Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia New Style recruteaza lacatusi mecanici cu experienta pentru o reprezentanta la Bucuresti a unei companii italiene de tubulatura si subansamble, instalatii industriale petrol si gaze, in vederea realizarii de confectii metalice de mari dimensiuni. Angajatul va fi responsabil de construirea si montarea confectiilor respectand standardele de calitate si ordinea desfasurarii diferitelor etape pe care le implica procedura utilizata. Activitatea se va desfasura in ateliere. Se ofera salarii competitive si mediu de lucru la standarde internationale, ajutor financiar pentru cazare.

Cerinte

Cerinte: -experienta de 3-5 ani in domeniu -cunostinte foarte bune de desen tehnic -autonomie -capacitatea de a rezolva problemele intalnite in timpul desfasurarii activitatii -spirit de organizare -abilitati in utilizarea echipamentelor de specialitate, inclusiv cele de ridicare si transport, aparatura de masurare