Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Marshall Agency London detine licenta in domeniul catering/hospitality pe piata muncii din Anglia din 1996 si ofera joburi pe urmatoarele posturi: chelnar/chelnarita, bucatar, picol/picolita, ajutor in bucatarie, ajutor bucatar, barman, bucatar si camerista. Prin reprezentanta Marshall Romania se va face selectia candidatilor in functie de engleza vorbita, experienta in domeniu si varsta. Locurile de munca vor fi in zona centrala a Londrei. Agentia va poate ajuta sa obtineti si documentele pentru dreptul de munca in UK si va poate oferi consultanta pe toata perioada colaborarii. La cerere putem organiza cazare pentru persoane care doresc sa inchirieze un spatiu de locuit.

Cerinte

Pentru cei cu minim de experienta in domeniu se cere cel putin engleza la nivel mediu. Pentru cei care nu au foarte multa experienta in domeniu dar doresc sa munceasca si sa studieze legal in UK-se poate opta pentru un curs de Customer service sau Health Care Assistant. Prin colaborarea Majestic College cu Marshall Agency se obtin 10% reducere din valoarea cursului,un contract de munca pe 12 luni si administrarea documentelor de munca in UK.