Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SE CAUTA BARBATI CU VARSTA PANA IN 40 ANI PENTRU A EXECUTA TOATE ACTIVITATILE SOLICITATE DE ANGAJATOR , TREBUIE SA AIBA CUNOSTINTE SOLIDE DE OPERARE PC , SA STIE SA LUCREZE CU ALUMINIU ( INTRUCAT VA AJUTA LA PRODUCEREA ALUMINIULUI )NECESARA CUNOASTEREA LIMBII ENGLEZE SAU GREACA .DURATA CONTRACTULUI ESTE DE MINIM 1 AN .CAZAREA ESTE ASIGURATA .ASIGURARILE MEDICALE SI SOCIALE SUNT PLATITE DE CATRE ANGAJATOR .SALARIUL ESTE DE 1050 EURO NET / LUNA .

Cerinte

SE CAUTA BARBATI CU VARSTA PANA IN 40 ANI PENTRU A EXECUTA TOATE ACTIVITATILE SOLICITATE DE ANGAJATOR , TREBUIE SA AIBA CUNOSTINTE SOLIDE DE OPERARE PC , SA STIE SA LUCREZE CU ALUMINIU ( INTRUCAT VA AJUTA LA PRODUCEREA ALUMINIULUI )NECESARA CUNOASTEREA LIMBII ENGLEZE SAU GREACA .DURATA CONTRACTULUI ESTE DE MINIM 1 AN .CAZAREA ESTE ASIGURATA .ASIGURARILE MEDICALE SI SOCIALE SUNT PLATITE DE CATRE ANGAJATOR .SALARIUL ESTE DE 1050 EURO NET / LUNA .


Joburi similare