Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

KREVIN recruteaza LUCRATORI AMENAJARI INTERIOARE in Franta. Cautam muncitori pentru amenajari interioare disponibili sa plece cat mai repede in Franta, acestia vor avea urmatoarele responsabilitati: - amenajarea apartementelor si a caselor pentru firma de constructii angajatoare; - finisarea interioarelor: montaj rigips, montaj gresie si faianta; - montarea parchetului; - zugraveala si tencuiala in interior; - utilizarea corecta a materialelor si a intrumentelor necesare pentru amenajari.

Cerinte

Limba straina: Franceză: Mediu - experienta in finisaje (zugraveala, tencuiala, gresie, faianta, rigips); - experienta in strainatate, de preferat Franta, Belgia; - CUNOSTINTE MEDII – AVANSATE DE LIMBA FRANCEZA; - permis de conducere categoria B; - persoane motivate, dornice de munca, energice; - disponibilitate imediata de plecare. Alte informaţii - salarizare lunara bruta de 1400-1600 euro; - contract pe o perioada minima de 3 luni, cu posibilitate de prelungire; - cazarea si transportul sunt asigurate. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Arata anuntul si prietenilor tai