Detalii loc de munca

Descrierea jobului

OFERTA GRECIA-OLANDA-GERMANIA DENUMIREA POSTULUI : LACATUS CONSTRUCTII METALICE Numar de locuri : 20 LOCURI Experienta : DA Durata contractului de munca : 2 ANI Salariul : 7 euro/ora. NET Bilet de avion asigurat Timp de lucru : 10 ore/zi ,6 zile / saptamana Ore suplimentare ; DA: Echipament de lucru : DA: Cazare: DA Transport : DA ( asigurat de angajator cu avionul) Masa: 3 mese pe zi Pauze de masa : DA Asigurari sociale : DA Asigurari medicale : DA Limbi straine : NU Sex: MASCULIN Varsta 20-60 ani Cerinte speciale pentru post : SE DA PROBA DE LUCRU PROBA : SA RECUNOASCA PE PLAN POSTAMENTII SI MATERIALUL PROBA PRACTICA : TAIE CU AUTOGENUL SI PUNCTEAZA CU SUDURA ELECTRICA TUBUL PE SUPORT Proba de lucru se da doar cu programare facuta de noi Proba de lucru se da cu inginerii angajatorului strain Costuri 200 ron fisa inscriere ptr post la depunerea dosarului pentru procesare,si programare, asistare proba lucru ,inclusiv piese – --NU SE PERCEPE COMISION PLECAREA SE FACE IN MAXIM 15 ZILE LUCRATOARE DE LA TRECEREA PROBEI DE LUCRU CINE NU V-A LUA PROBA DE LUCRU, V-A FI REDIRECTIONAT SPRE O ALTA OFERTA DE LUCRU CU PLECARE IMEDIATA

Cerinte

Cerinte speciale pentru post : SE DA PROBA DE LUCRU PROBA : SA RECUNOASCA PE PLAN POSTAMENTII SI MATERIALUL PROBA PRACTICA : TAIE CU AUTOGENUL SI PUNCTEAZA CU SUDURA ELECTRICA TUBUL PE SUPORT Proba de lucru se da doar cu programare facuta de noi Proba de lucru se da cu inginerii angajatorului strain Asigurari medicale : DA Limbi straine : NU Sex: MASCULIN Varsta 20-60 ani