Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pozitii: 1 Perioada contractului: 3 luni + posibilitate de prelungire(pana la 2 ani) Data de start: cat mai urgent Detalii: - conditiile de angajare se bazeaza pe experienta profesionala de peste 3 ani in domeniu, atitudine pozitiva, respectarea programului de lucru, conduita adecvata la locul de munca, capacitatea de a indeplini sarcinile alocate. - Vor trebui sa citeasca un plan pe care sa il pregateasca pentru sudori. Exista deja 10 persoane din Romania care lucreaza la aceasta companie Salar: 50 Euro/zi in prima saptamana, apoi 60 Euro/zi din a 2-a saptamana NET Se ofera ore suplimentare platite de angajator Programul de lucru este de Luni pana Vineri de la ora 8 am, 8 h pe zi. Asigurare: da Masa: Asigurata de angajator Cazarea: Asigurata de angajator 2 persoane in camera

Cerinte

Experienta necesara: 3 ani in lacatuserie. Limbi straine: Constituie avantaj Italiana, engleza sau franceza dar nu este obligatoriu. Vor trebui sa citeasca un plan pe care sa il pregateasca pentru sudori

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala