Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam lacatusi constructii metalice calificati si cu experienta pentru a lucra in Olanda si /sau Grecia , pentru rafinarii terestre. Se incheie contract de munca pentru o perioada de 2 ani dupa promovarea probei de lucru. Candidatii care promoveaza proba de lucru vor lucra dupa urmatorul program: 6 zile saptamanal, 10 ore lucru/zi, posibilitate ore suplimentare. Salariul se plateste lunar, in regim tarif orar, 6 euro/ora.Se asigura cazare, masa( 3 mese /zi) , asigurari medicale si sociale, transport echipament de lucru gratuite. website: www.rentacred.webs.com. Nu se percepe comision de recrutare. Aplicantii pot opta sa isi prezinte candidaturile pentru aceste pozitii vacante trimitand cv - urile pe adresa noastra de mail.

Cerinte

Aplicantii pentru aceste pozitii vacante vor avea de sustinut o proba de lucru in prezenta angajatorului.Proba de lucru consta in recunoasterea pe plan a postamentului si materialului. De asemenea se va testa capacitatea de a taia cu autogenul si de a puncta cu sudura electrica tubul pe suport. Nu sunt necesare cunostinte de limbi straine.