Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descriere post -montaj acoperisuri si fatade hale industriale (tabla trapez, casete structurale, panouri sandwich), termoizolatie si hidroizolatie -manevrarea materialelor, ansamblelor si subansamblelor metalice -pregatirea elementelor componente pentru structurile metalice -asamblari si fixari de subansamble prin sudura, buloane, nituri, suruburi (stalpi, grinzi, rame, suporti, panouri, grilaje, etc) -intretinere, montaj si demontaj de structuri de hale -montaj de usi si porti industriale Candidatii ideali sunt persoane domiciliate in Bucuresti sau in orasele adiacente; cu posibilitate de naveta.

Cerinte

Cerinte -experienta montaj hale industriale si structuri metalice (obligatoriu calificare) -apt pentru lucru la inaltime -disponibilitate pentru deplasari pe santiere in tara -persoana dinamica, organizata si cu initiativa -cunoasterea limbi germane/engleze (constituie avantaj) -permis conducere categoria B (constituie avantaj).