Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru angajatori din Belgia lacatusi tevari foarte buni cunoscatori ai planului izometric( citit plan izometric, lucrat dupa plan). De asemenea candidatii vor trebui sa aiba cunostinte aprofundate de desen tehnic. Salarizarea este pe baza orara, tarif 9 euro/ora. Se asigura urmatoarele facilitati din partea angajatorului: cazare gratuita, transport platit, asigurari medicale si asigurari sociale. Durata contractuala este de 12 luni cu posibilitate de prelungire. Se vor munci 6 zile/saptamana cu un program de 10 ore zilnic. Accesul la posturi se va realiza NUMAI in baza promovarii probei de lucru.

Cerinte

Sunt absolut necesare: -calificare si experienta pe un post similar -capacitate de efort prelungit -adaptabilitate la mediu multicultural -lipsa antecedente penale -serizitate -disponibilitate pebtru lucru la program prelungit( peste 8 ore/zi) Pentru a putea accesa acest program, candidatii trebuie sa prezinte CV in limba romana, insotit de dovezile privind calificarea si experienta in domeniu. Vor fi intervievati toti aplicantii la aceasta oferta, insa doar cei care accepta conditiile privind participarea la proba de lucru vor participa la testarea finala. Dupa promovarea probei de lucru, candidatii vor beneficia de avantajele ofertei. Cost participare la proba de lucru: 200 RON + 250 euro. Participantilor care nu promoveaza proba de lucru li se vor restitui 200 euro.