Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Acum iti poti valoriza experienta in Multi Level Marketing, vanzari,training, prezentari live de produse alaturi de noi.Dorim sa te alaturi echipei noastre, in cadrul uneia dintre cele mai importante companii multinationale de marketing direct. Descrierea postului/Responsabilitati: -promovarea si vanzarea unor branduri consacrate international; -consolidarea si gestionarea portofoliului de clienti si aducerea de noi contacte; -formarea, coordonarea si motivarea echipei de vanzari; -feed-back constant catre membrii echipei coordonate; -rapoarte de vanzari catre superiorul direct; -asigurarea trainingului pentru reprezentantii de vanzari; Oferta: -remunerare pe baza de comision din vanzari; -cariera pe termen lung; -echipa tanara si dinamica -instruire si formare continua din partea companiei

Cerinte

Candidatul ideal/ Cerinte: -minim 2 ani experienta in vanzari directe; -limba engleza la un nivel avansat reprezinta un avantaj; -spirit de echipa, bun coordonator, abilitati de lider; -abilitati de comunicare; -persoana cu abilitati antreprenoriale, motivata, cu initiativa, independenta si responsabila,dorinta de a avea propria afacere si castiguri substantiale;