Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Îţi plac copiii şi vrei să petreci următorii ani în MAREA BRITANIE Atunci înscrie-te şi tu în programul AU PAIR ! Se oferă: - masă şi cazare în dormitor propriu dotat cu tot confortul - asigurări medicale - facilitatea înscrierii la cursuri pentru perfecţionarea limbii străine -vacanţă plătită minim 2 săptămâni /an - alocaţie lunară POSIBILITATE DE PLECARE IN CUPLU ! Our new client is looking for an Au Pair couple age between 24-26, to start August/September. Please note that both au pairs must drive. The au- pairs will have use of the cottage. The garden is large with a swimming pool and tennis court. We are looking for a couple that have been together for a while and are keen to stay at least one year; ideally longer. The girl usually does the childcare, while the male usually does gardening, driving, handyman jobs. Working day commencement time: 7:30am – 9:00am; 3:00pm – 7:00pm Finish Time: 7pm Total number of working hours a week: 27.5 What wages will you be offering? £ 80 each /week ; accommodation and food provided

Cerinte

Pentru a va face o oferta concreta de munca aveti nevoie de urmatoarele acte: - CV complet engleza /franceza sau romana ( de preferabil engleza) - O poza tip pasaport, o poza corp intreg - Poze in care sunteti insotit /-a de copii - 2 Referinte in lb engleza/franceza - Dear family letter engleza/ franceza - Copie dupa buletin - Dupa pasaport (daca aveti) - Dupa actele de studii - Perioada de disponibilitate Pentru mai multe informatii nu ezitati sa ne contactati telefonic. Inscrierea in baza noastra de date este gratuita, comisionul platindu-se numai in momentul obtinerii contractului de munca.