Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

1. Facem selectie in vederea angajarii pe biroul nostru din Targu Mures, pentru postul de Coordonator programe recrutare. 2. Angajarea se face part-time, program de 4 ore/zi, 5 zile/saptamana de L-V cu contract individual de munca. Angajarea se face la inceput pe perioada de 3 luni, considerata perioada de proba, cu posibilitate de prelungire nedeterminata, daca va descurcati. 3. Salarizare: salariul minim pe economie la program de 4 ore+bonusuri din realizari/beneficii aduse firmei (daca le realizati). 4. Locuri disponibile: 1 (un) loc. 5. Responsabilitati: Portofoliu de noi parteneri/angajatori externi in vederea incheierii de noi contracte de parteneriat si oferte ferme de munca in strainatate (cautati angajatori externi, tineti legatura cu ei etc). Programul nostru de lucru este de L-V intre orele 10.00-18.00, asa incat aveti posibilitatea sa va alegeti, ca si program de 4 ore/zi, ora de ajungere la lucru, functie de proiectul/proiectele la care lucrati. Va rugam aplicati cu cv in limba romana+poza. Va vom contacta in vederea stabilirii interviurilor pentru angajare.

Cerinte

- Persoane numai cu domiciliul stabil in Targu Mures. - Varsta intre 24-30 ani maxim. - Limba germana si engleza la nivel foarte bun (scris, vorbit, citit), obligatoriu. - Persoane foarte dinamice, creative, cu spirit de initiativa, rezistente la stress, capabile sa lucreze in echipa. - Studii medii. Postul nu prevede obligatoriu studii superioare. - Experienta in lucru cu oamenii, recrutare, poate fi un avantaj.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala