Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Maraly Recruitment acreditata de ITM Cluj, ofera locuri de munca pe post de Care Assistant (Asistent Ingrijire Persoane) in unitati de asistenta sociala din Marea Britanie (azile de batrani). Beneficii Oferite - Salar brut intre 6.08 - 8.00 Lire/ora. O parte din taxele platite catre statul englez se returneaza ulterior prin programul Tax Back. - 40 ore/saptamana + ore suplimentare platite. - Cazare asigurata de angajator contra cost (aproximativ 50-60 Lire/saptamana in functie de locatie) - Masa pe durata programului de munca in functie de companie - Asigurare medicala - 1 luna/an concediu de odihna platit - Asistenta dupa 1 an de munca pentru obtinerea "Blue Cardului", care ii ofera aplicantului dreptul de munca pe tot teritoriul Marii Britanii in orice domeniu si fara nici o restrictie. Asistentii medicali au posibilitatea de echivalare a diplomei si promovare pe post de asistent medical cu un salar intre 12-20 Lire/ora. TOATE DETALIILE DESPRE OFERTA NOASTRA, ACTE NECESARE PT DOSAR, COMISIOANE, LE GASITI ACCESAND SITE-UL NOSTRU. !!! Maraly Recruitment trimite candidatii in UK doar in momentul cand locul de munca este sigur 100% si nu la sustinere de interviuri sau pt a astepta acolo gasirea locului de munca in UK. Nu trimitem ca Self Employed (prestari servicii in regim PFA). Putem dovedi cu yellow carduri obtinute, cum prin intermediul nostru au mai plecat si pleaca permanent persoane in UK. Descrierea firmei Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate, acreditata de ITM Cluj.

Cerinte

Poate sa plice oricine: femei, barbati, cupluri. Nu se cere experienta profesionala, doar vorbirea limbii engleze la nivel de conversatie. Varsta maxima admisa este de 50 de ani.