Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam pentru partenerul nostru britanic un singur cuplu. Pozitia 1: Housekeeper/camerista(doamna trebuie sa se ocupe de camerele hotelului) Pozitia 2: Gardener / Handyman / Pot wash, gradinar (pentru barbat) Salarizarea minima: 900 lire/luna Cazarea si uniforma se asigura contra cost: 30 lire/saptamana/pers. Contractul este pe o perioada de 6 luni. Data plecarii: Aprilie 2013. Cerinte: - sunt acceptate persoanele cu experienta - obligatoriu limba engleza - Pot aplica persoane cu varsta: 22-33 ani Comisioane: - taxa interviu 100 lei(interviu de limba engleza)/persoana - Cost mediere 250 euro(la semnarea contractului de mediere)/persoana

Cerinte

- sunt acceptate persoanele cu experienta - obligatoriu limba engleza - Pot aplica persoane cu varsta: 22-33 ani Comisioane: - taxa interviu 100 lei(interviu de limba engleza)/persoana - Cost mediere 250 euro(la semnarea contractului de mediere)/persoana

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala