Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN incepe CAMPANIA DE RECRUTARE! Va oferim cele mai bune locuri de munca in strainatate cu plecari in luna februarie. Domeniile disponibile sunt: constructii (fierar- betonist, instalator, electrician, sudor, zidar, zugrav, rigipsar, gresier - faiantar, finisor, bobinator, tamplar, dulgher, sarpantier), industrie (lacatus, confectioner metalic, mecanic, strungar, frigotehnist), transport si logistica( sofer tir, mecanic auto, diagnostician auto) si hotelier (bucatar, chelner, ospatar, barman, receptioner, personal intretinere). Etc.

Cerinte

Va oferim un salariu atractiv, contract de munca, asistenta pe tot parcursul contractului si sansa de a lucra intr-o echipa excelenta! Daca ai experienta si esti vorbitor de limba franceza, nu rata aceasta sansa si inscrie-te cat mai repede! Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.