Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- asamblare componente PC si servere industrial; - respectarea programului de lucru si a pauzelor; - respectarea regulamentului intern; - urmarea intructiunilor de lucru in tocmai; - raportarea imediata a oricarei probleme aparute superiorului direct. - transport asigurat de la Oradea / Sibiu in Republica Ceha; - cazare asigurata in Republica Ceha pe perioada contractului; - transport asigurat intre cazare si locul de munca; - bonusuri de prezenta, calitate si perfomanta; - adaosuri salariale pentru posturile superioare asamblarii; - avans din salar dupa 3 zile; - sansa de a castiga mai multa experienta in urma cunoasterii firmei; - sansa unei cariere progresive intr-o firma multinationala; Descrierea firmei Firma de recrurtare multinationala care intermediaza forta de munca in Republica Ceha, in domeniul IT.

Cerinte

- Limba engleza: vorbit si citit cel putin la nivel mediu, sris reprezinta avantaj; - disciplinat; - comunicativ; - experienta in conducerea grupurilor de lucru reprezinta avantaj; - experienta in asamblare, reparare PC reprezinta avanataj.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala