Detalii loc de munca

Descrierea jobului

M.D.Ego ofera tuturor celor ce doresc sa lucreze in Grecia fie sezonier sau chiar pe perioade mai lungi aceasta sansa. Locurile de munca oferite sunt atat in domeniul hotelier cat si in mediul familial. Iti oferim un job in concordanta cu dorintele tale, aptitudini si experienta ta. Plasarile in domeniul hotelier se fac atat in taverne ( restaurante cu specific grecesc), cofetarii, patiserii,parcuri de distractii, motele, pensiuni cat si in hotele de 4, 5 stele. Job-uri disponibile: * Chelnerite / chelneri; * Barmani; * Ospatare / Ospatari; * Ajutor bucatar; * Cameriste; * Ingrijitor hotel; * Salvamar; * Brutari; * Etc. Job-uri diponibile in mediul familial: * menajere; * ingrijitori batrani; * bone. Avantaje: * castigi intre 600- 1000 Euro/ luna + bacsis; * lucrezi intre 40- 50 ore pe saptamana; * masa si cazarea gratuite si asigurate de catre angajator;

Cerinte

Conditii de paricipare : * dorinta de munca; * stare de sanatate buna; * cunoasterea unei limbri straine constituie un avantaj; * experienta in domeniu constituie un avantaj.