Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

oferim joburi, oferte locuri de munca, oferta angajare, posturi munca in strainatate, fara taxa sau comision, iar biletele de avion si cazarea sunt asigurate. Angajez pentru Anglia, Germania si Austria, tineri si tinere fete cu aspect fizic placut, care sa lucreze ca promoterite vanzari cosmetice. Caut fete in special, dar si baieti ( sau cupluri ) cu varste cuprinse intre 18 - 30 de ani care sa plece la munca in Anglia, Austria sau Germania pentru a face promotii si comert in malluri la diverse produse englezesti ( cosmetice de fata si par, placa de indreptat parul etc..). Limba engleza la nivel conversational. Perioada contractuala min 2 luni. Salariu 1000 lire plus comision din vanzari. Rog trimiteti CV (cu varsta, inaltime si greutate) si foto full body pe MAIL

Cerinte

tineri si tinere fete cu aspect fizic placut, care sa lucreze ca promoterite vanzari cosmetice. Caut fete in special, dar si baieti ( sau cupluri ) cu varste cuprinse intre 18 - 30 de ani care sa plece la munca in Anglia, Austria sau Germania pentru a face promotii si comert in malluri la diverse produse englezesti ( cosmetice de fata si par, placa de indreptat parul etc..). Limba engleza la nivel conversational. Perioada contractuala min 2 luni

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala