Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Inscrie-te pentru a fi selectat/a in echipa parfumeriilor Marionnaud din Oradea (Lotus), Braila (Promenada), Galati (Mall)sau Timisoara! Lucratorul gestionar ("Beauty Adviser"): - Identifica nevoile clientilor si ii ajuta prin realizarea de - recomandari individualizate; - pastreaza spatiul de lucru placut si curat; - intocmeste documente contabile primare; - opereaza casa de marcat cash/credit; - lucreaza in ture si in zile de weekend; - gestioneaza marfa si se asigura ca nu exista lipsuri; - Promoveaza si vinde produsele cosmetice din locatia in care se desfasoara activitatea; - Realizeaza activitati administrative: aprovizionarea rafturilor, actualizarea preturilor la raft, etc; -participa la trainingurile companiei si ale furnizorilor. Pachet salarial fix + bonuri de masa + bonusuri.

Cerinte

- Studii medii (liceu-Diploma de Bacalaureat); - De preferat, dar nu obligatoriu, experienta in vanzari -domeniul comertului cu amanuntul; - Cunostinte medii de utilizare a calculatorului si, implicit, a programelor aferente (ex.: Microsoft Excel/Word/Outlook); - Cunoasterea unei limbi straine, nivel mediu (ex.: engleza); - Aspect ingrijit, placut; - Seriozitate, responsabilitate; - Orientare spre client. - Abilitati de comunicare si relationare interpersonala, persuasiune, perseverenta.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala