Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RENTA CRED-H.R.AGENCY recruteaza lucratoare pentru o benzinarie situata in satul Astromerity, zona Nicosia. Este vacant un singur post.Se vor realiza activitatile solicitate de catre angajator si se va mentine curatenia la locul de munca.Din acest motiv aplicanta trebuie sa cunoasca limba engleza la nivel conversationala, limba greaca este optionala dar constituie avantaj. Se incheie contract pentru 12 luni, posibilitate de prelungire. Programul de lucru este de 6 zile saptamanal, 12 ore de lucru/zi. Salariul se primeste in cuantum de 700 euro net in fiecare luna si se plateste la finele lunii.Angajatorul asigura cazare si hrana gratuite. Cost program: 300 euro+cost transport.Se incheie contracte de mediere, contractul de munca se va derula in conditiile legii din Cipru.

Cerinte

Sunt acceptate candidaturile care intrunesc urmatoarele conditii: -doamna /domnisoara cu varsta intre 25-30 ani; -cunoasterea limbii engleze nivel conversational-necesara pentru a intelege solicitarile angajatorului, clientilor, etc.; -dorinta de a lucra peste timpul de munca practicat in Romania; -rezistenta la stress, adaptabilitate la obiceiurile si mediul de lucru; -persoana sociabila, eficienta.