Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajatorul este o companie internationala producatoare si distributoare de gaze industriale si echipamente din acest domeniu. Denumirea postului: Lucrator comercial - depozit Responsabilitati: - pregatirea marfurilor (echipamente, butelii) pentru expediere/livrare - verificarea marfurilor (echipamente, butelii) sosite in depozit - raspunde de integritatea marfurilor si starea ambalajelor in timpul operatiunilor de manipulare - manipularea si asezarea marfurilor in spatiile special destinate depozitarii sau transportarea catre atelier - comisionarea marfurilor pentru livrare conform documentelor si indicatiilor gestionarului - participa la inventarierea marfurilor din gestiune - alte sarcini administrative Se ofera pachet salarial motivant.

Cerinte

Cerinte: - studii medii - autorizatie de stivuitorist (constituie un avantaj) - spirit de observatie dezvoltat - stare de sanatate foarte buna - seriozitate - responsabilitate