Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Dată începere:imediat Durată contract: noiembrie- începutul lui februarie cu posibilitate de prelungire Ofertă: Salariu: 8,19 euro/ oră Normă întreagă, între 8 -10 ore/ zi Cerințe: Limba germană nivel A2 – B1 Experiență anterioară în depozite Flexibilitate, fiabilitate, rezistență la efort Permis conducere Responsabilități: Ambalarea, sortarea și etichetarea articolelor în cutii de carton în funcție de destinația și tipul mărfurilor Vă rugăm aplicați doar cu CV în limba germană

Cerinte

Dată începere:imediat Durată contract: noiembrie- începutul lui februarie cu posibilitate de prelungire Ofertă: Salariu: 8,19 euro/ oră Normă întreagă, între 8 -10 ore/ zi Cerințe: Limba germană nivel A2 – B1 Experiență anterioară în depozite Flexibilitate, fiabilitate, rezistență la efort Permis conducere Responsabilități: Ambalarea, sortarea și etichetarea articolelor în cutii de carton în funcție de destinația și tipul mărfurilor Vă rugăm aplicați doar cu CV în limba germană