Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Dată începere:imediat Durată contract: noiembrie- începutul lui februarie cu posibilitate de prelungire Ofertă: Salariu: 8,19 euro/ oră Normă întreagă, între 8 -10 ore/ zi Cerințe: Limba germană nivel A2 – B1 Experiență anterioară în depozite Flexibilitate, fiabilitate, rezistență la efort Permis conducere Responsabilități: Verificarea avizelor și sortarea mărfurilor conform avize, așezarea mărfurilor pe raft, organizarea și împachetarea articolelor conform avize Vă rugăm aplicați doar cu CV în limba germană

Cerinte

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala