Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam personal cu experienta in manuirea motofierastraului pentru a lucra in livezi de pomi fructiferi din sudul Italiei-Calabria. Se incheie contracte potrivit legii italiene, pentru o durata de 6 luni. Atributiile postului: -curata pomii de crengi uscate -taie pomii uscati sau care nu mai rodesc -executa orice alte sarcini date de sefii ierarhici Angajatorul ofera cazarea, masa nu este asigurata gratuit.Salariul se plateste lunar, in cuantum de 1000 euro. Program de lucru zilnic:10-12 ore.Saptamanal o zi este libera. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice cu CV inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.

Cerinte

Cerinte pentru ocuparea postului: - experienta in manuirea motofierastraului(drujba) -rezistenta la efort fizic -disponibilitate pentru munca in regim de program prelungit -adaptabilitate la cerintele angajatorului si la cutumele(obiceiurile) locului -cunostinte minimale de limba italiana