Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Beneficii Oferite - 450 – 480 euro / saptamana; - 40 ore lucrate / saptamana; - decontare combustibil pentru deplasare la locul de munca in limita ofertei; - cazare asigurata gratuit in camine, cate 2 persoane in camere cu TV si acces internet. Candidatii ideali sunt grupuri de aporximativ 4-5 persoane, una dintre ele avand propriul autoturism cu care este dispusa sa calatoreasca in tara angajatorului si sa-l foloseasca pentru deplasare la locul de munca, combustibilul fiind decontat in limita ofertei. Experienta de munca in domeniu in tarile Olanda, Belgia, Marea Britanie si Germania, reprezinta avantaj.

Cerinte

- limba engleza si/sau germana la nivel conversational; - experienta de minim de 2 ani intr-o munca aseamanatoare; - diploma de bacalaureat, cu specializare in constructii; - certificat VCA ; - atestat medical pentru munca la inaltime ; - simtul responsabilitatii, inegritate, adaptabilitate, flexibilitate