Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam persoane cu experienta pentru lucru in Italia, la pizzerie. Conditiile de munca sunt urmatoarele : Se lucreaza cu program de 9-10 ore pe zi, 6 zile/saptamana.O zi pe saptamana este libera. Ziua libera sa stabileste de comun acord cu angajatorul. Salariul se plateste lunar, in cuantum de 800-1000 euro, in functie de experienta si nivelul de cunoastere a limbii italiene. In prima luna salariul este de 800 euro in prima luna. Angajatorul asigura gratuit cazarea si masa. Lucratorii vor desfasura activitati specifice pentru o pizzerie: gatiti pizza, pastrati curatenie la locul de munca, respectati indicatiile sefului ierarhic.

Cerinte

Munca in strainatate presupune adaptabilitate, rezistenta la stress, disponibilitate pentru munca in regim de program prelungit.Munca intr-o pizzerie presupune lucru in ritm rapid, clientii nu trebuie sa astepte mult timp sa le fie onorata comanda. Daca aveti experienta necesara si intruniti cerintele de baza descrise mai sus, va garantam alegerea pe una dintre cele trei pozitii vacante. In plus trebuie sa vorbiti la nivel conversational limba italiana.Doamnele sunt in avantaj, potrivit cerintelor angajatorului.