Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Se cauta personal pentru munca in agricultura. Contractul de munca este pe perioada de 6 luni,candidatului i se intocmesc acte pt munca iar contractul de munca se semneaza intre angajat si angajatorul spaniol. Persoanele interesate trebuie sa aiba varsta intre 18-45 ani,nonalcoolice,apt de munca,clinic sanatoase. Se face contract de munca intre angajat si angajatorul spaniol. Plecarile se fac in grup de minim 20 de persoane si se accepta si persoane care nu au mai lucrat in agricultura. IMPORTANT! Plecarile vor avea loc pe data de 22.06.2011 Salariul este cuprins intre 5.50-5.90 euro/ora iar orele suplimentare intre 6-6.90 euro/ora. Programul de lucru este de 8 ore/zi.

Cerinte

Costurile pentru obtinerea actelor de munca sunt de 100 euro,costurile pentru cazare sunt de 50 euro(utilitatile incluse). Costul biletului va fi suportat de candidat si este intre 75-80 euro. Candidatii trebuie sa mai aiba bani pana la primul salariu min 30 euro. Se poate pleca si in cuplu.Cazarea este in apartamente de 4-5 camere,cate 3-4 persoane in camera,cuplurile vor sta separat. Taxa de agentie este de 150 euro si se achita in momentul plecarii.