Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie din UK specializata in productia alimentara si de distributie cauta personal pentru: -ambalare produse alimentare la banda -lucrari specifice de abator -personal curatenie in fabrica. Se ofera cazare,2 mese zilnice,transport gratuit,asigurare. Se intocmeste contract de munca pe o perioada de 90 de zile dupa care in functie de punctajul obtinut in aceste 90 de zile se hotaraste daca angajatul ramane sau nu. Pe acesta perioada sunteti platit cu 7.75 £/h si activitatea se desfasoara in mod normal. Se lucreaza 8h/zi in 2 schimburi.

Cerinte

Persoanele eligibile sunt: -varsta 21-50 de ani -fara cazier -clinic sanatos -apt de munca Se cere ca fiecare candidat sa dea un mic test scris care va fi in limba engleza si care va conta in proportie de 50% la angajare. Acest test va fi primit de fiecare candidat acasa. Important! Firma noastra nu percepe nici un fel de comision candidatului.