Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam lucratori pentru o benzinarie cu sediul in Napoli, Italia. Numarul posturilor vacante; 2 Se asigura relatii de munca potrivit legii italiene pentru o durata contractuala de minim 6 luni, existand posibilitatea prelungirii sederii la post. Angajatorul asigura cazare si masa gratuite.Salariul net lunar se cifreaza la suma de 550 euro. Programul de lucru zilnic va fi de 8-9 ore.Se lucreaza 6 zile saptamanal si o zi pe saptamana este libera. Atributiile locului de munca: -servirea clientilor -incasarea c/valorii marfii si operarea platii la casa de marcat -pastrarea curateniei la locul de munca -respectarea procedurilor de lucru.

Cerinte

Cerinte pentru acceptarea candidatilor: -persoane rezistente fizic si apte pentru munca in regim de program prelungit -persoan eficiente, dinamice, sociabile cu clientii -cunoasterea limbii italiene prezinta avantaj(nivelul unei minime conversatii)